Jihočeský krajJihočeský kraj

Pořízení požární cisterny
pro Jednotku SDH Ledenice

Zvýšení odolnosti hasičské zbrojnice v Ledenicích

logo EU a MMR

Adaptace kotelny na učebny ZŠ

STEZKA LEDENICE, ÚSEK OHRAZENÍČKO - U CÍSAŘE - ČSPH LEDENICE

Aplikace Česká obec

Videonávod Česká Obec

SMS info

Ledenice - meteostanice

on-lne webkamera

http://www.lipno-pocasi.cz/ledenice

Vyhledat v textu

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce v okolí

Akce v okolí

pozvánka


KABÁT TOUR 2020

Datum konání
Typ

Kabát připravil Turné 2020. Je koncipované doprostřed stadionů, jak se ve světě říká „center stage“. V případě Kabátu to není poprvé, a rozhodně ani naposled. Kapelu tato varianta baví, i když např., jak sami říkají: Mizí možnost se „zašít“ o pauze u aparátu, a vydechnout. Všichni návštěvníci koncertu mají blíže k jevišti. Je to dlouhodobě asi nejatraktivnější varianta z pohledu diváka. Turné by se mělo repertoárem zásadně lišit v tom, že se budou hrát nové věci z chystaného CD. To kapela doufá, že do Turné 2020 celé dodělá a pokud možno i vydá! A co k chystanému turné říkají: Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na 100%, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od ledna 2019, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední! Chceme vydat prostě nejlepší CD!

Více

Datum konání
Typ

Více

Večer s jazzem

Datum konání
Typ

Naše vystoupení v Divadelním sále krásného zámku.

Více

Thrash Nightmare Festival vol. 8

Datum konání
Typ

Osmý ročník tradičního klubového festivalu Thrash Nightmare proběhne v sobotu 17.10. 2020 v Písku v klubu Divadlo Pod Čarou. Thrashmetalový festival s jedinečnou atmosférou, klubovým prostředím a originálními kapelami z několika států. Pojďte s námi zpátky do 80. let, kdy thrash metal vládl metalovému světu! Deathhammer www.facebook.com/deathhammerofficial Nocturnal (thrash metal) www.facebook.com/nocturnalunholythrash DISTILLATOR www.facebook.com/DISTILLATORNL Diabolic Night www.facebook.com/DiabolicNight Lahar www.facebook.com/LAHAR666.666 Divadlo Pod čarou Písek (hudební a divadelní klub) www.facebook.com/divadlopodcarou Thrash Nightmare Promotion www.facebook.com/thrashnightmarepisek Předprodej od 1.4. 2020 2019 http://bandzone.cz/akce/494294 2018 http://bandzone.cz/akce/461793

Více

Cibela

Datum konání
Typ

Více

ARAKAIN TOUR 2020 support JEREM'I

Datum konání
Typ

Nový termín zrušené akce

Více

Jaromír Kašpar a 3Dbrýle

Datum konání
Typ

Koncert - autorská tvorba Jaromíra Kašpara s kapelou.

Více

Jaromír Kašpar a 3Dbrýle

Datum konání
Typ

Autorská tvorba Jaromíra Kašpara s kapelou 3Dbrýle.

Více

Písničkáři z Budějc vol. 25!

Datum konání
Typ

Zdar, lidi! Ani v těchto, poněkud zvláštních, časech Písničkáři nespí! Proto se opět můžeš těšit na další porci autorské tvorby písničkářů (nejen) z Budějc v super atmosféře klubu MC Fabrika! Navíc tentokrát proběhne Double křest CD´s & EP´s a to si prostě nemůžeš nechat ujít! Účinkující: - Standa Kahuda - Honza Janda (křest CD) - Pták Lajf (křest EP) - Killa Fettu - Láďa Latka Trio Už si dělej místo v diáři: 21.10.2020 MC Fabrika start 19h VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ! Všechno bude cajk, těšíme se na Tebe! :-)

Více

30. 9. Jeroným

Zítra: Igor

Návštěvnost stránek

395350